stomatologia wszystkich pokoleń

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne metody leczenia

pełen zakres usług stomatologicznych


Oferta

Stomatologia zachowawcza

Główną przyczyną powstawania ubytków w zębach jest próchnica. Rozwojowi bakterii sprzyja dieta bogata w cukier. Innym powodem zniszczenia naszych zębów są czynniki chemiczne, np. dieta z dużą ilością gazowanych napojów. Aktualnie obserwujemy wzrastającą liczbę Pacjentów, u których do zniszczenia powierzchni zębów przyczynia się zaciskanie zębów i zgrzytanie, zwłaszcza w nocy (bruksizm). W każdym przypadku zależy nam na jak najlepszym odtworzeniu zniszczonych tkanek. Stosujemy nowoczesne techniki i materiały, aby wykonane przez nas odbudowy służyły Państwu jak najdłużej. Dużą wagę przywiązujemy do bezbolesnego wykonania zabiegu. Wszystkie znieczulenia dla Państwa wygody są bezpłatne.


Stomatologia dziecięca

Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem zębów mlecznych. Od pierwszego wyrzynającego się zęba pomagamy dbać o jamę ustną naszych najmłodszych Pacjentów. O tym, jak ważna jest higiena i odpowiednia dieta Najmłodszych opowiadamy Rodzicom. Wspieramy w dbaniu o zdrowe ząbki mleczne, zabezpieczamy wyrzynające się zęby stałe poprzez fluoryzację i leczenie.


Endodoncja

Endodoncja to popularnie zwane leczenie kanałowe. Choć większość Pacjentów drży na sam dźwięk tych słów, to w naszym gabinecie jesteśmy przekonani, że to również może być bezbolesny zabieg. Do kontroli przebiegu leczenia kanałowego stosujemy lupy stomatologiczne, endometr- do pomiaru długości kanałów oraz cyfrową diagnostykę rentgenowską- do kontroli wypełnienia kanałów. Dzięki temu ząb leczony kanałowo może Państwu posłużyć jeszcze wiele lat.


Protetyka

Celem leczenia protetycznego jest odtworzenie utraconych zębów lub ich części. Stosujemy wszystkie techniki leczenia, tj. wkłady, korony, mosty, protezy częściowe i całkowite. Wykonujemy również prace oparte na wszczepionych wcześniej implantach dentystycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas uzupełnienia wyglądały naturalnie i spełniały wymogi funkcjonalności i estetyki.


Periodontologia

Krwawiące dziąsła, a nawet zanik kości szczęk często spowodowane są obecnością kamienia nazębnego nad- i poddziąsłowego. Naszym Pacjentom proponujemy profesjonalne zabiegi oczyszczania zębów. W bardziej powikłanych przypadkach możliwa jest również chirurgiczna regeneracja tkanek.


Chirurgia

Proponujemy Państwu pełny zakres chirurgii stomatologicznej, który obejmuje ekstrakcje, czyli usuwanie zębów, w tym zębów zatrzymanych, złamanych, resekcje wierzchołków. Oferujemy Państwu również możliwość wszczepiania implantów dentystycznych. Tworzą one bazę pod wykonanie różnych, ruchomych i stałych, uzupełnień protetycznych.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 690 447 899

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Pacjentom dorosłym oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych, od stomatologii zachowawczej, przez endodoncję, chirurgię stomatologiczną, periodontologię aż do protetyki i implantologii.

Leczymy także próchnicę w zębach mlecznych u dzieci, później, w okresie wymiany uzębienia, zabezpieczamy młode zęby stałe.

W naszym gabinecie korzystamy z nowoczesnych materiałów i pracujemy na sprawdzonym sprzęcie, a nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach.