stomatologia wszystkich pokoleń

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne metody leczenia

pełen zakres usług stomatologicznych


O gabinecie

Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu w zielonym Otwocku. Od 2014 roku prowadzimy gabinet stomatologiczny z myślą o całych rodzinach. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie dobrej atmosfery do dbania o zdrowie i zdrowy wygląd zębów naszych Pacjentów. Leczymy próchnicę w zębach mlecznych naszych najmłodszych Pacjentów, później, w okresie wymiany uzębienia, zabezpieczamy młode zęby stałe. Pacjentom dorosłym oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych, od stomatologii zachowawczej, przez endodoncję, chirurgię stomatologiczną, periodontologię aż do protetyki i implantologii. Chcemy być rozpoznawani jako gabinet wszystkich pokoleń.

Dokładamy wszelkich starań, aby usługi przez nas świadczone były na najwyższym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych materiałów, pracujemy na sprawdzonym sprzęcie. Stale podnosimy nasze umiejętności na licznych szkoleniach.


Nasz zespół

lek. stom. Agnieszka Jankiewicz-Buczek
Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Warszawie w 2000r. Staż podyplomowy odbyłam w Katedrze Protetyki UM. W mojej codziennej pracy leczę całe rodziny. Lubię pracować z dziećmi, bo choć czasem jest to trudna praca, to uśmiechnięte buzie moich Pacjentów są wspaniałą nagrodą. Moi mali Pacjenci, których leczyłam w pierwszych latach mojej pracy, dziś są już nastolatkami i nie boją się dentysty. Najbardziej ze wszystkich dziedzin stomatologii lubię stomatologię estetyczną i protetykę.

lek. stom. Karolina Niewiadomska
Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukończyłam w 2019 roku. Staż podyplomowy odbyłam w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W mojej pracy zwracam szczególną uwagę na dokładność, jak również komfort i zadowolenie Pacjentów z wykonywanych przeze mnie zabiegów. Cenię sobie miłą i przyjazną atmosferę na wizytach. Leczę zarówno dzieci, jak i dorosłych.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 690 447 899

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Pacjentom dorosłym oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych, od stomatologii zachowawczej, przez endodoncję, chirurgię stomatologiczną, periodontologię aż do protetyki i implantologii.

Leczymy także próchnicę w zębach mlecznych u dzieci, później, w okresie wymiany uzębienia, zabezpieczamy młode zęby stałe.

W naszym gabinecie korzystamy z nowoczesnych materiałów i pracujemy na sprawdzonym sprzęcie, a nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach.